Archiwum grudzień 2004


gru 28 2004 stwierdzam
Komentarze: 3

Po krótkich acz głębokich przemyśleniach, stwierdzam.
Że...
Ide na odwyk
.

graphitowa_roza : :
gru 25 2004 przyjemniacko
Komentarze: 5

Przyjemniacko moi drodzy państwo. Opływam w dobrobyt. I jest wygodnie, a nawet powiem więcej, wygodniacko jest. Oprócz chwilowych braków prądu nic się nie psuje. Mam ciepłą wodę niemal przez 24 godziny na dobę i w domu jest cieplusio. Mogę się kłaść kiedy chce, wstawać kiedy chcę, barłożyc w łóżku ile chcę i chodzić w piżamie tak długo jak chcę. Jakby ego było mało, to w domu jest pełno jedzenia, więc mogę jeśc niemal co chcę i kiedy chcę. Jakby tego było mało mam aż 2 komputery do dyzpozycji i 2 cudowne książki w domu, które mi niezmiernie poprawiają i tak dobry nastrój. Od znajomych i bliskich też czuć błogą radością. I nigdzie sie nie muszę śpieszyć, moge robić co chcę, a sumienie nie cierpi z powodu szkoły, bo tym zajmę się potem. Sama nie za bardzo wiem kiedy to 'potem' nastąpi, ale nie dbam o to. Słonko świeci za okienkiem, muzyczka płynie z głośniczków, paluszki stukają w klawiaturkę, literki pojawiają się na monitorku, a mnie śmieszą te zdrobnienia :). Mimo części rodziny za Bałtykiem i braku śniegu to bardzo udane święta. "Im bardziej Puchatek zaglądał do środka tym bardziej Prosiaczka tam nie było" :).

graphitowa_roza : :
gru 23 2004 fajnawo
Komentarze: 3

Jeeeeeeeeeeejjjjjjjjjj... Ale mi teraz dobrze jest. I mam w domu książkę Wharona. Aleeeee cuuuuuuudownieeeee. I pachnie w calym domu, jakims jedzonkiem fajnym. I wprawdzie troche boli, to tu to tam. Ale nie mam zamiaru skupiać na tym uwagi. Drobne rzeczy znowu sprawiają mi radość. Dobrze jest, no. Dobry czas. I nawet mnie gardło dziś nie boli. I ta książka, hiiiiiiiiiii. Wogóle Wharton, to przenoszenie siebie na papier, przenikanie sie podobnych motywów w kolejnych książkach... Jakby pisał tylko dla siebie, albo dla najbliższych osób. Jutro Wigilia, zwała :). Nie no, fajnie, fajnie, fajnie.

graphitowa_roza : :
gru 22 2004 kuniec :D ze szkola do konca roku ;)
Komentarze: 2

Fajny dzień dziś. Oj bardzo fajny :). Wigilia klasowa, zwała, aczkolwiek... nie no fajnie było. Potem wpadnięcie do starej szkoły. Wchodzisz i czujesz sie jak u siebie, jak na starych dobrych śmieciach. Osiem lat w tych ścianach, więcej już nie będzie. Gdyby te ściany mogły mówić, dużo wspomień, dobrych wspomień. I jakos coś pokusilo zeby zerknac do sali 27 :). A potem to juz kupa smiechu. Czy to te sciany, czy ci ludzie, nie wiem :). Mandarynki, ciasto :D, pan Wyborski, oj jak milo, och jak przyjemnie. Ja sie chyba z Kasią tam wbije kiedyś na jakies lekcje :]. A potem? Ciasto na parapecie, kościół, 'ahoj' :D, wykopany grób, rzucanie sie śnieżkami na cmentarzu, precz z etyką. I znowu Bubbole Bobble Nostalgie:))). I miłe życzenia w smsie, tez chyba czas zyczenia powysyłac. Fajnie no. Wolne, nareszcie, w końcu, wymodlone, upragnione, no i jest. Tylko chora jestem, ale to nic, to nic, będzie dobrze. Nadzieja. Ok. Bardzo sie przyda to kilka dni, oj bardzo.

graphitowa_roza : :
gru 21 2004 zwyczajnie
Komentarze: 1

Całkiem przypadkiem i zupełnie spontanicznie wyszło tak, że znalazłam się w kinie, aby obejżeć "Upadek". Fajnie, przyjemnie, choć film o raczej nie przyjemnej terści, o mało przyjemnych zdjęciach, aczkolwiek warto było. "Pianista" stopień wyżej, ale tu punkt widzenia sie zmienia, z Żydowskiego na Niemiecki. Mamcia nic nie wie, lepiej żeby nie wiedziała. Pozatym temperature mam :/ i kicham i kaszle i smarkam. I dobija mnie to. Dziś na historii wogóle nie wiedziałam o czym facetka mówiła, inne stany świadomości ;). Głupio, że sie tak kiepsko czuje. Ale looz, wyjde z tego. Jutro wigilia klasowa, podobno dostane naszywki. Jeżeli dostane to 'wyremontuje' sobie kostke, solidnie. Wogóle trzeba ją do rymarza oddać bo sie sypie. I chyba odpruje ten napis "dopóki(...)". No, chyba to zrobie. Naściągałam sobie dużo Tool'a, prawie 3 albumy, dawno nie słuchałam. I znowu inne stany świadomości. Nieważne. Inne rzeczy są ważne, jutro, czwartek, i to co po czwartku :). Będzie dobrze. Fajny dzi
ś dzień
był, gdyby nie ta temperatura już nic więcej bym nie chciała. No, może jednej osoby więcej na gadu.

graphitowa_roza : :